Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Konsultacje - Rozwijaj się ze wsparciem profesjonalistów
Jesteś w » Strona główna » Inne » Konsultacje
Na skróty:
| Zapisy | Opłaty |
Konsultacje
Rozwijaj się ze wsparciem profesjonalistów »

Samodzielnie rysujesz, malujesz, fotografujesz. Przychodzi jednak moment, w którym zaczynasz zadawać sobie pytania. Czy to ma sens, czy idę w dobrym kierunku, co mogę udoskonalić w swoich działaniach plastycznych?

Wszystkie osoby z podobnymi dylematami (samoucy, osoby z innych kursów, twórcy-amatorzy itd.), które z różnych powodów nie mają możliwości uczestnictwa w naszych zajęciach (lub dopiero się zastanawiają), zapraszamy do nas na bezpłatne konsultacje!

Konsultacje to krótkie, maksymalnie 15 minutowe spotkania, na które należy przynieść swoje prace plastyczne (oryginały, nie zdjęcia!).

Odpowiemy na pytania, doradzimy, wesprzemy, pokażemy kierunek rozwoju!

Zapisy

Aby przyjść na konsultacje, należy zadzwonić do nas i umówić się na konkretny dzień i godzinę. Numery kontaktowe można znaleźć w rubryce Kontakt

Konsultacje odbywają się tylko w godzinach otwarcia placówki.

Opłaty

Konsultacje są bezpłatne!

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia