Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Kupony prezentowe - Sposób na ciekawy podarunek
Jesteś w » Strona główna » Inne » Kupony prezentowe
Na skróty:
| Terminy | Opłaty | Zapisy |
Kupony prezentowe
Sposób na ciekawy podarunek »

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, która lubi rysować i malować oraz ma więcej niż 14 lat? Poszukujesz czegoś nietuzinkowego, zaskakującego?

Z myślą o takich „poszukiwaczach” jak Ty, stworzyliśmy specjalne bony prezentowe (na zdjęciach poniżej), które umożliwiają osobie obdarowanej uczestnictwo w zajęciach plastycznych w naszej szkole.

Każdy kupon przygotowany jest w formie składanego bileciku - zaproszenia na zajęcia plastyczne.

Kupon należy zrealizować w ciągu sześciu miesięcy od daty jego wystawienia umawiając się z nami na dzień i godzinę zajęć.

JPEG

JPEG

Terminy

Termin zajęć ustala się indywidualnie, nie może on jednak kolidować z innymi zajęciami, które odbywają się w pracowniach szkoły.

Opłaty

Opłata za kupon uzależniona jest od wybranej długości zajęć:

  • 240,00 zł za dwie godziny zegarowe,
  • 320,00 zł za trzy godziny zegarowe.

W cenę wliczone są materiały potrzebne do pracy na zajęciach oraz artystyczny upominek dla osoby obdarowanej zaproszeniem na zajęcia.

Zajęcia prowadzi dr sztuki - artysta malarz, pracownik akademicki

Zapisy

W ustalenia terminu realizacji kuponu prosimy o kontakt telefoniczny - 509 602 337 w godz. 10-20.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia