Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Letnie warsztaty plastyczne - Propozycja na wakacje
Jesteś w » Strona główna » Warsztaty sezonowe » Letnie warsztaty plastyczne
Na skróty:
Letnie warsztaty plastyczne
Propozycja na wakacje »

Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich wakacji, ale lubisz rysować i malować (lub chciałbyś spróbować zabawy w twórcę), to mamy coś dla Ciebie - letnie warsztaty plastyczne. W przeciągu tygodnia, codziennie stworzysz jedną oryginalną pracą, każdą za pomocą innych narzędzi.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 4 obrazów w czterech różnych technikach (rysunkowych i malarskich). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdują się na miejscu. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

ROK SZKOLNY  2017/2018
Adresaci

 • młodzież szkolna (od 8 roku życia), gimnazjalna i licealna, która ma potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.
 • dorośli, którzy mają trochę wolnych dni w lipcu i chcieliby się sprawdzić w roli twórcy - plastyka.
Czas trwania

 • 4 spotkania;
 • we wtorek, środę, czwartek i piątki;
 • 16 godzin lekcyjnych;
 • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00
W programie

Program każdego tygodnia obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

Turnusy do wyboru:

 • turnus 1: 03 - 06 lipca 2018 r.
 • turnus 2: 10 - 13 lipca 2018 r.

Można wykupić sobie oba turnusy, techniki i ćwiczenia nie będą się powtarzały.

Opłaty

 • 260,00 zł za turnus (czyli 16,25 zł za godz. lekcyjną)
 • płatne z góry gotówką lub przelewem do 1 lipca (turnus 1) i 8 lipca (turnus 2)
 • 20% rabatu dla osób uczestniczących w jakichkolwiek zajęciach rocznych w Ars Atelier*
 • 10% rabatu za każdy tydzień przy wykupieniu więcej niż jednego turnusu zajęć*

W cenę wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.


* rabaty nie kumulują się

Zapisy

Zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ograniczona.

Informacje i zapisy telefoniczne lub w biurze szkoły - prosimy skorzystać z rubryki Kontakt. Prosimy także o zapoznanie się z informacjami w rubryce Rekrutacja.

Pełna rezerwacja miejsca łączy się z wpłatą całej kwoty za zajęcia. Po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu zajęć, prosimy o wpłacenie jej na nasze konto bankowe (lub na miejscu w biurze szkoły, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)

W przypadku rezygnacji na mniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć przepada 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji z zajęć na mniej niż tydzień przepada 100% wpłaconej kwoty.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia