Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Lipcowe soboty ze sztuką - Warsztaty plastyczne
Jesteś w » Strona główna » Warsztaty sezonowe » Lipcowe soboty ze sztuką
Na skróty:
Lipcowe soboty ze sztuką
Warsztaty plastyczne »

Jeżeli w ciągu roku nie masz czasu za uczęszczanie na zajęcia plastyczne a masz w sobie twórczą pasję lub po prostu chciałbyś się sprawdzić, to odwiedź nas w cztery lipcowe soboty.

Zajęcia przewidziane są dla osób pracujących, którym praca zawodowa uniemożliwia uczestnictwo w naszych działaniach plastycznych w ciągu tygodnia. Warsztaty te odbywają się już od paru dobrych lat - zawsze w lipcu i zawsze w soboty!

W trakcie sobotnich warsztatów, zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie 4 obrazów w czterech różnych technikach (rysunkowych i malarskich). Dzięki systematycznym korektom, prowadzący pomagają w ich realizacji. Uczestnicy warsztatów mają chwilę tylko dla siebie, miło spędzają czas w grupie ludzi o podobnych zainteresowaniach a przy okazji zdobywają nowe umiejętności!

Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdują się na miejscu. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do pracy twórczej :)

Sztuka w lipcowe poranki

Adresaci

 • dorośli i młodzież pracująca która mają wewnętrzną potrzebę ekspresji twórczej, rozwijania swojej wrażliwości estetycznej;
 • dorośli i młodzież pracująca, która chciałyby się sprawdzić w roli twórcy - plastyka;
Czas trwania

 • 3 spotkania;
 • przez 3 soboty lipca;
 • 12 godzin lekcyjnych;
 • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00 (4 godziny lekcyjne);
 • w zależności od pogody możliwe również wyjścia w plener.
W programie

Program każdego tygodnia obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.)

Terminy zajęć

Trzy soboty lipca: 02, 09 i 16 lipca 2016 r.*


* w przypadku niezebrania się co najmniej 4 osób zajęcia nie odbędą się (wszelkie wpłaty zostaną zwrócone)

Opłaty

 • 200,00 zł za całe warsztaty (czyli 16,67 zł za godz. lekcyjną)
 • płatne z góry gotówką lub przelewem do 24 czerwca
 • 20% rabatu dla osób uczestniczących w jakichkolwiek zajęciach rocznych w Ars Atelier**
 • 10% przy wykupieniu innych zajęć wakacyjnych**

W cenę wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.


** rabaty nie kumulują się

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia