Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Plener letni w Żelichowie - Sztuka na łonie natury
Jesteś w » Strona główna » Plenery » Plener letni w Żelichowie
Na skróty:
Plener letni w Żelichowie
Sztuka na łonie natury »

Ach lato! Czas na odpoczynek i korzystanie z uroków natury. Najlepiej jednak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli wybrać się na artystyczny plener.

W cudownym i urokliwym miejscu nieopodal Cedyni będziemy oddawać się własnej pasji i twórczo odpoczywać! Do dyspozycji plenerowiczów jest cudowna przestrzeń ponad 600 hektarowego gospodarstwa hodowlanego, agroturystycznego, w którym najważniejszymi domownikami są konie, owieczki, świnki, indyki, kury, króliki w najróżniejszych gatunkach i odmianach oraz Korek, Pętelka, Arizona i Hirek czyli przemiłe (choć groźno wyglądające:) psy właścicieli posiadłości. Niesłychanie mili i życzliwi gospodarze oferują wygodne warunki – dwuosobowe pokoje z łazienkami, mnóstwo przestrzeni – świetlica, stołówka, altany.

Oddając się kreatywnym rozkoszom smakować będziemy specjałów oferowanych przez tutejszą kuchnię, w której asortymencie znajduje się wszystko z własnych, naturalnych upraw i hodowli - bez chemii i innych polepszaczy smaków.

Oprócz tych turystycznych atrakcji będzie sporo się działo w zakresie artystycznym! Zaplanowanych mamy kilka świetnych tematów, których omówienie odbywać się będzie przy porannym spotkaniu, podsumowanie zaś przy wieczornym caprztyku. Z kieliszkiem wina w ręku, kubkiem gorącej czekolady lub ziołową herbatką z lokalnej hodowli, dyskutować będziemy o powstałych dziełach.

Plener będzie więc nie tylko świetną okazją nabycia lub rozwinięcia umiejętności artystycznych ale także niezapomnianym wakacyjnym urlopem!

Adresaci

Nasz plener jest wydarzeniem otwartym dla wszystkich chętnych, amatorów (osób początkujących i średniozaawansowanych) pragnących podszkolić warsztat plastyczny lub zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu działań plastycznych.

Zapraszamy serdecznie gości z całej polski i z zagranicy! Wyjątkowa okazja do wzbogacenia swojej teczki o prace pejzażowe, plenerowe dla osób myślących o studiach plastycznych.

Warunki przyjęcia

 • ukończone 18 lat
 • 17 letni uczniowie Ars Atelier, którzy w tym roku ukończą 18 lat (wymagane oświadczenie rodziców)
Czas trwania

 • siedem dni
 • od niedzieli do niedzieli
W programie

 • zajęcia plastyczne - poranne wprowadzenia, korekty, wieczorne podsumowania;
 • techniki do wyboru indywidualnego (fotografia, malarstwo, rysunek, grafika itp.);
 • praca w plenerze lub w przypadku braku pogody pod zadaszeniami, ewentualnie w pomieszczeniach zamkniętych;
 • warsztaty grupowe;
 • dyskusje, pogadanki o kulturze i sztuce.

Dokładny harmonogram zostanie przedstawiony na początku pleneru.

Terminy zajęć

 • 24.07 do 31.07.2016
 • od niedzieli (kolacja) do niedzieli (obiad)
Opłaty

Na plener podpisywana będzie umowa. W cenę wliczone są noclegi, pełne wyżywienie (3 posiłki), artystyczne zajęcia plenerowe.

Plener letni Żelichów:
7 dni - pełny, tygodniowy plener

 • 1100,00 zł za cały plener;
 • płatne z góry w dwóch ratach:
  • 100,00 zł - w ciągu trzech dni od momentu potwierdzenia przez Ars Atelier dostępności miejsc*
  • 1000,00 zł - do końca czerwca

Zapewniamy także sztalugi plenerowe, rysownice 50x70 cm, papier 50x70 oraz ołówki. Pozostałe narzędzia i materiały są w gestii uczestników w zależności od ich indywidualnego zapotrzebowania i preferencji (fotografia, malarstwo, rysunek, grafika itp.)

Dojazd własny (lub po umówieniu - wspólny**)


* w przypadku odwołania chęci uczestnictwa po 15 czerwca, kwota przepada
** dla osób ze Szczecina

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia