Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Plenery - Wyjazdy dłuższe i krótsze
Jesteś w » Strona główna » Plenery
Plenery
Wyjazdy dłuższe i krótsze »

Wspólne artystyczne wypady są świetnym pretekstem do twórczej integracji niezależnie od wieku osób w nich uczestniczących oraz stopnia ich artystycznego zaawansowania czy umiejętności plastycznych.

Plenery są doskonałą okazją do szlifowania zdolności, zarówno twórczych – napędzanych niezwykłymi okolicznościami natury (czy wielkiego miasta) oraz warsztatowych – praca w zmieniającym się co chwilę otoczeniu. Osoby początkujące mogą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami a osoby bardziej zaawansowane przejść na drogę bardziej indywidualnych artystycznych poszukiwań.

Intensywna praca twórcza w otoczeniu fauny i flory sprzyja poszukiwaniom artystycznym, wypracowaniu bardziej indywidualnych środków wyrazu a to owocuje niesamowitymi i bardzo osobistymi pracami plastycznymi.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia