Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Podstawy modelowania przestrzennego - Świat w 3d
Jesteś w » Strona główna » Szkolenia i warsztaty » Podstawy modelowania przestrzennego
Na skróty:
Podstawy modelowania przestrzennego
papieroplastyka
Świat w 3d »

Modelowanie przestrzenne to inaczej nauka odnajdowania się w konstruowaniu obiektów trójwymiarowych. Zagadnienia poruszane ta tych zajęciach to przede wszystkim rzeźba w glinie, formowanie trójwymiarowych struktur z papieru (tzw. papieroplastyka), oraz tworzenie przestrzennych wizualizacji projektów własnych.

Są to zajęcia niezwykle przydatne dla osób wybierających się na studia architektoniczne i wzornicze w Szczecinie (element egzaminu wstępnego) oraz na wszelkie inne studia, w których wymagana jest wyobraźnia przestrzenna (np. architektura wnętrz, scenografia, studia architektoniczne lub design na uczelniach zagranicznych itp.).

Może to także być ciekawa alternatywa spędzenia czasu wolnego dla ludzi lubiących po prostu tworzyć trójwymiarowe struktury lub chcących rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną.

Adresaci

  • osoby, które chcą przygotować się do studiów;
  • osoby, z innych kursów rysunku i malarstwa, które chcą uzupełnić wiedzę i przygotować się do studiów;
  • hobbiści pragnący zmierzyć się z materią rzeźbiarską.
Czas trwania

  • 6 spotkań;
    • 24 godziny lekcyjne (zajęcia w blokach po 4 godz. lekcyjne)
    • w grupie maksymalnie 7 osób
W programie

  • struktury i kompozycje przestrzenne z papieru (papieroplastyka);
  • rzeźba w glinie lub innych materiach plastycznych;
Terminy zajęć

Jeszcze nie ustalono

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia