Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Pracownie - Zobacz jak wygląda szkoła
Jesteś w » Strona główna » O szkole » Pracownie
Pracownie
Zobacz jak wygląda szkoła »

Na ok. 170 metrach kwadratowych znajdują się pracownie:

Rysunku - pracownia wyposażona w sztalugi, rysownice, stoły, materiały i narzędzia do rysunku ołówkiem, węglem, sangwiną, kredkami, kredą, pastelami itd.

JPEG

JPEG

Malarstwa - pracownia wyposażona w sztalugi, materiały i narzędzia - pędzle, szpachle, farby temperowe, akrylowe, akwarelowe, pastele, podobrazia z kartonu, płyty itp.

JPEG

JPEG

Grafiki - wypukłodruk, wklęsłodruk pracownia wyposażona w stanowiska do pracy i narzędzia: dłuta, rylce, igły, prasa do grafiki, imadło, szlifierka.

JPEG

Komputerowa - wyposażona w stanowiska do pracy graficznej oraz w urządzenia wspomagające i Internet.

JPEG

Fotografii - studio z oświetleniem błyskowym: softboxy, lampy, tła, doświetlenie, statywy; studio z oświetleniem ciągłym: lampy, parasolki, tła, blendy, statyw, stół do fotografii przedmiotu;

JPEG

JPEG

Sala wykładowa - ławki, krzesła, projektor, tablica, rysownice kreślarskie, przybory plastyczne wspomagające wykłady. Sala wykładowa pełni rolę pomieszczenia uniwersalnego pozwalającego na adaptację go wedle aktualnych potrzeb. W tej sali realizujemy również zadania przestrzenne (rzeźba, modelowanie, papieroplastyka) oraz kreślarskie (rysunek architektoniczny) wymagające np. pracy na płasko.

JPEG

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia