Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Przygotowanie do studiów - Intesywna nauka wg indywidualnych potrzeb
Jesteś w » Strona główna » Przygotowanie do studiów
Przygotowanie do studiów
Intesywna nauka wg indywidualnych potrzeb »

Nasze zajęcia przygotowawcze nie skupiają się jedynie na przygotowaniu kandydata do egzaminu wstępnego na wybrane studia. My przygotowujemy do studiów. Zdać egzamin wstępny to jedno, a utrzymać się później na studiach to już zupełnie inna sprawa!

Okres pobytu w pracowni jest więc możliwością sprawdzenia samego siebie. Czy aby na pewno wybrałem/łam odpowiedni kierunek studiów? Czy to, co tutaj robię nie męczy mnie (należy pamiętać, że na studiach takich działań będzie dużo więcej)? Czy jestem gotowy/gotowa poświęcić się pracy twórczej, być odkrywcą, stale poszukującym nowych rozwiązań?

Jeżeli w trakcie trwania roku szkolnego, kursant odpowie sobie szczerze na te pytania, to albo odnajdzie się na wybranych studiach artystycznych czy artystyczno-technicznych, albo nie podejmie się studiowania ich w ogóle. To będzie dopiero prawdziwym egzaminem dojrzałości!

Oczywiście, w trakcie roku zajęć mogą się pojawić kryzysy i zwątpienia we własne umiejętności, ale od tego są nasi wykładowcy – żeby weprzeć i sprawić, iż kursant ponownie uwierzy w siebie! Wszyscy nasi wykładowcy to nie tylko dobrzy pedagodzy, ale także aktywni zawodowo artyści i projektanci, którzy przeszli w życiu niejeden kryzys twórczy. Wiedzą więc jak pomóc, wystarczy im zaufać!

Przygotowanie do studiów
»
Przygotowanie na Akademię Sztuk Pięknych
(na grafikę, architekturę wnętrz, wzornictwo...)
»
Przygotowanie na Politechnikę
(na architekturę, wzornictwo...)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia