Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Stypendia - Dla osób uzdolnionych i pracowitych
Jesteś w » Strona główna » O szkole » Stypendia
Stypendia
Dla osób uzdolnionych i pracowitych »

Z myślą o osobach uzdolnionych, których dochody nie pozwalają na podjęcie płatnej nauki stworzyliśmy szkolny Fundusz stypendialny.

Miejsca stypendialne przyznawane są osobom uzdolnionym, które chcą pracować nad swoim rozwojem - osobom, które mogą się już wykazać jakimiś osiągnięciami. Fundusz zapewnia bezpłatny udział w wybranych zajęciach rocznych organizowanych przez Ars Atelier. Dzięki pomocy pracującym w Ars Atelier artystom i pedagogom stypendyści mają szansę rozwinąć swój potencjał twórczy i uwierzyć we własne siły.

Wniosek o objęcie pomocą stypendialną może złożyć każdy uczeń między 13 a 18 rokiem życia, którego dochody (na członka rodziny) nie pozwalają na podjęcie płatnej nauki. Głównym kryterium jest charakter kandydata oraz jego aktywność artystyczna. Kandydaci muszą się wykazać teczką prac oraz wypowiedzieć się na temat swoich zainteresowań. Będą także poproszeni o przedstawienie dodatkowej dokumentacji.

Teczka prac musi zawierać ok. 10-15 prac w dowolnej technice (w zależności od typu zajęć o które ubiega się kandydat, specyfikacja poniżej) stanowiących wypowiedź plastyczną na dowolny temat (z pisemnym potwierdzeniem przez kandydata / opiekuna / szkołę samodzielności ich wykonania).

Kompletny wniosek o przyjęcie do należy przesłać do 15 lipca. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę na temat kandydata i jego zainteresowań.

***

Zapraszamy także do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć ten szczytny cel.

Materiały do pobrania

...już niebawem

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia