Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Wykładowcy - Zobacz, z kim będziesz pracować
Jesteś w » Strona główna » O szkole » Wykładowcy
Wykładowcy
Zobacz, z kim będziesz pracować »

Nasi pracownicy to ludzie z pasją, którzy lubią się dzielić swoimi zamiłowania i wiedzą z innymi. Na stronie znajdziesz tylko ich namiastkę. Aby w pełni zobaczyć jacy są, przyjdź i poznaj ich osobiście.dr Sylwia
Godowska
art. plast. dr sztuki

Artysta plastyk, członek Związku Artystów Plastyków w Szczecinie. Wykładowca akademicki przedmiotów artystycznych w Akademii Sztuki w Szczecinie. Doktorat obroniony w 2013 r. w pracowni prof. Jacka Staniszewskiego w Akademii Sztuki w Gdańsku.

Uprawiane dziedziny sztuki: malarstwo, ilustracja.
Liczne wystawy zbiorowe i indywidualne na terenie Polski i Niemiec.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - malarstwo, rysunek i malarstwo (zajęcia grupowe)
dr Mikołaj
Materne
art. plast dr sztuki

Artysta plastyk, malarz, fotografik, członek Związku Artystów Plastyków w Szczecinie. Stopień doktora uzyskał na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pod kierunkiem prof. Michała Tragera. Magisterium na Wydziale Grafiki i Architektury Wnętrz WSSU w Szczecinie pod kierunkiem prof. Grzegorza Marszałka. Pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego, wykładowca akademicki przedmiotów plastyczno-technicznych. Zainteresowania pedagogiczne – metodyka zajęć plastycznych i technicznych.

Uprawiane dziedziny sztuki to malarstwo, fotografia, plakat, grafika użytkowa. Wystawy zbiorowe i indywidualne w Polsce, Niemczech, Belgii, Francji. Stypendysta w Wyższej Szkole Sztuk w Berlinie (Kunsthohschule Berlin Weissensee) na kierunku komunikacji wizualnej (Kommunikationsdesign)

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - malarstwo, rysunek i malarstwo, rysunek architektoniczny, warsztaty (zajęcia grupowe, zajęcia indywidualne)
dr Agnieszka
Materne
art. plast. dr nauk społecznych

Doktor nauk społecznych - doktorat z wyróżnieniem z zakresu pedagogiki kultury obroniony na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Dyplom magisterski z zakresu grafiki projektowej obroniony w 2001 r. w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie w pracowni prof. zw. Grzegorza Marszałka. Artysta plastyk, członek Związku Artystów Plastyków w Szczecinie. Wykładowca akademicki przedmiotów teoretycznych i plastycznych w katedrze Wczesnej Edukacji Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uprawiane dziedziny artystyczne: fotografia, ilustracja, grafika projektowa. Zainteresowania badawcze - wychowanie przez i do sztuki, pedagogika miejsca w ujęciu estetycznym, alfabetyzm wizualny, manga i anime w procesach kształtowania tożsamości. Autorka publikacji książkowych i artykułów z dziedziny teorii kultury i sztuki. Stypendystka w Wyższej Szkole Sztuk w Berlinie (Kunsthohschule Berlin Weißensee) na kierunku komunikacji wizualnej (Kommunika­tions­design).

Publikacje ilustracji fotograficznych m. in. w Polsce, Niemczech, Francji, Kanadzie, USA, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Stanowisko w Ars Atelier: koordynator, wykładowca - rysunek i malarstwo, rysunek architektoniczny, warsztaty (zajęcia grupowe)
dr Magdalena
Krause
dr nauk humanistycznych

Doktor nauk humanistycznych - doktorat z zakresu antropologii kultury, filozofii i dramatu obroniony na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego (Instytut Polonistyki i Kulturoznawstwa). Wykładowca akademicki przedmiotów z zakresu antropologii kulturowej - teatru, filmu i historii sztuki. Od 2009 roku członek Komisji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Prowadzi dyskusje teatrologiczne, jest jurorem konkursów recytatorskich, teatralnych oraz literackich. W swoim dorobku naukowym posiada publikacje o tematyce kulturoznawczej, ponadto recenzuje dla Dziennika Teatralnego i Refleksji. Interesuje się przede wszystkim działaniami artystycznymi drugiej połowy XX wieku.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - historia sztuki (zajęcia grupowe)
dr Olga
Kiedrowicz
art. plast. dr sztuki

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie na kierunku Architektury Wnętrz. Obecnie jest asystentką w Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz w Akademii Sztuki w Szczecinie. Rozprawa doktorska pt. „Architektura wnętrz jako nośnik wielowymiarowych komunikatów i jej znaczenie w budowaniu relacji dzieło-odbiorca”, pod kierunkiem dr hab Katarzyny Radeckiej obroniona w 2015 r. na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Malarka, projektantka przedmiotów użytkowych, kuratorka licznych wystaw oraz organizatorka imprez artystycznych (np. Cubetura). Wystawy zbiorowe i indywidualne na terenie Polski i poza jej granicami.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - modelowanie przestrzenne (zajęcia grupowe)
dr Katarzyna
Utecht
dr sztuki

Architekt, projektantka wnętrz, miłośniczka dobrze zaprojektowanego mebla. Tytuł doktora uzyskała w 2015 roku po obronie pracy doktorskiej pt. „Moduł mieszkalny – Homo Cyber Sapiens. Badania architektoniczno-społeczne wpływu powierzchni mieszkal­nych na człowieka we współczesnym świecie z analizą i odniesieniem do lat minionych” w Uniwersytecie Artysty­cznym w Poznaniu

Stypendystka w Wyższej Szkole Sztuk w Berlinie (Kunsthohschule Berlin Weißensee) dziś Dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie oraz wykładowca na kierunku Architektura Wnętrz tejże uczelni.
Uprawiane dziedziny sztuki to architektura, design i projektowanie wnętrz.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - rysunek architektoniczny (zajęcia grupowe)
mgr Magalena
Januszkiewicz
art. plast. mgr sztuki

Artysta plastyk, członek Związku Artystów Plastyków w Szczecinie. Doktorantka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Dyplom w 2001 r. na Wydziale Grafiki w Pracowni Znaku i Form Identyfikacyjnych pod kierunkiem prof. Andrzeja Tomczaka. Stypendystka Prezydenta Miasta Szczecina oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie kultury i sztuki. Wykładowca w Pracowni Projektowania Graficznego Akademii Sztuki w Szczecinie.
Uprawiane dziedziny artystyczne: grafika użytkowa, malarstwo.
Wystawy zbiorowe i indywidualne na terenie Polski Danii i Niemiec.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - projektowanie graficzne (zajęcia grupowe)
mgr Dominika
Zawojska
mgr sztuki

Asystentka na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie w pracowni Projektowania Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa na kierunku Architektura Wnętrz.

Specjalizacja: projektowanie architektury wnętrz, form użytkowych, wystawiennictwa. W 2012 roku obroniła dyplom licencjacki na Akademii Sztuki na Wydziale Sztuk Wizualnych specjalność architektura wnętrz i scenografia. Podczas studiów na Akademii Sztuki w Szczecinie otrzymała stypendium naukowe za osiągnięcia w nauce 2014 roku obroniła dyplom magisterski na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Podczas studiów II stopnia otrzymała Stypendium Rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Jest laureatką licznych konkursów z dziedziny architektury wnętrz, uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Tworzy liczne projekty, które doczekały się swoich realizacji zarówno na terenie Szczecina jak i Poznania, a także w Niemczech.

Stanowisko w Ars Atelier: wykładowca - rysunek architektoniczny (zajęcia grupowe)
lic. Marta
Kantorska
licencjat

Licencjat z zakresu Wzornictwa w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Techno­logicznym w Szczecinie obroniła w 2016 r. Studentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP (rok dyplomowy) oraz studiów wzorniczych II stopnia (ZUT). Absolwentka szkoły Ars Atelier oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Stanowisko w Ars Atelier: asystent - malarstwo, rysunek i malarstwo, zajęcia z dziećmi, warsztaty
inż. Agnieszka
Chmurska
inżynier architekt

Studentka studiów magisterskich na kierunku Architektura i Urbanistyka w Zachodniopo­morskim Uniwersytecie Technolo­gicznym w Szczecinie. Tytuł inżyniera architekta obroniła w roku 2015 na ZUT. Ukończyła Warsztaty Akademii Efektywnego Projektowania Autodesk, warsztaty SKN E_scape oraz kurs fotografii cyfrowej studio Foto Forma. Absolwentka szkoły Ars Atelier.

Stanowisko w Ars Atelier: asystent - malarstwo, rysunek i malarstwo, rysunek architektoniczny, zajęcia z dziećmi, warsztaty

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia