×
Strona główna » Pozostała oferta » Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne


Z rysunku i malarstwa

Interesuje Cię rysowanie, malowanie i chciałbyś/łabyś nabyć odpowiednie umiejętności, ale praca z innymi osobami - w grupie Cię krępuje? Chciałabyś/łbyś mieć bardziej dopasowany do Ciebie harmonogram spotkań? A może po prostu nie masz czasu na regularne spotkania albo chcesz pracować bardziej intensywnie?

Zapisz się na zajęcia indywidualne!

Nauczyciel prowadzący po pierwszych spotkaniach dobierze optymalny program dla Twojego rozwoju artystycznego. Będziesz stawiać swoje plastyczne kroki według własnego wewnętrznego rytmu!

Warunki przyjęcia

Nie jest wymagana żadne wcześniejsze przygotowanie plastyczne.

Czas trwania

Czas trwania pojedynczych zajęć wybierasz według swoich upodobań.

Terminy

Termin zajęć ustala się indywidualnie, nie może on jednak kolidować z zajęciami w innych pracowaniach.

Opłaty

Opłata uzależniona jest od długości zajęć:

  • 190,00 zł / pierwsze dwie godziny zegarowe,
  • 80,00 zł / każda następna godzina zegarowa
    • płatne na początku zajęć

W cenę wliczone są podstawowe materiały potrzebne do pracy na zajęciach.

Zajęcia prowadzi dr sztuki - artysta malarz, wykładowca akademicki

Zapisy

Informacje i zapisy w biurze szkoły lub telefonicznie - prosimy skorzystać z rubryki Kontakt

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18)



Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.