Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Zajęcia próbne z rysunku i malarstwa - Pojedyncze spotkanie nie sztuką
Jesteś w » Strona główna » Inne » Zajęcia próbne z rysunku i malarstwa
Na skróty:
| Terminy | Opłaty | Zapisy |
Zajęcia próbne z rysunku i malarstwa
Pojedyncze spotkanie nie sztuką »

Interesuje Cię rysowanie, malowanie i chciałbyś/łabyś nabyć odpowiednie umiejętności, ale cały czas się martwisz i zadajesz sobie mnóstwo pytań. Czy to dla mnie? Czy mi się uda coś osiągnąć, przecież nigdy nie rysowałem/łam? Inni pewnie są lepsi ode mnie i będą się ze mnie śmiać itp. Boisz się przez to dołączyć do grupy, bo uważasz, że inni już coś potrafią a ty nie.

Nic bardziej mylnego, większość osób, które do nas przychodzi, zaczyna od zera!

Ponieważ faktycznie, zajęcia grupowe są przeznaczone dla ludzi zdecydowanych na podjęcie systematycznej nauki rysunku i malarstwa, oraz dla tych, którzy potrafią sobie poradzić z powyższymi dylematami, mamy dla Ciebie inne rozwiązanie.

Przyjdź na zajęcia próbne – indywidualne!

Dzięki tym zajęciom oswoisz się z pracownią, zobaczysz, że sztuka jest dla każdego, kto na jej tworzenie ma ochotę, że rysować może każdy (choć na początku słabo wychodzi, ale przecież kiedyś zacząć trzeba!).

Po spędzeniu tych kilku chwil w naszej pracowni pod czujnym okiem wykładowcy, sam na sam ze sztalugą, ołówkiem, kartką papieru i martwą naturą, zdecydujesz co dalej. Czy działania artystyczne Cię interesują? Czy chcesz naszą wspólną pracę kontynuować, zapisując się na zajęcia grupowe?

Może to być dla Ciebie tylko pojedynczy, życiowy epizod, a może... dłuższa przygoda ze sztuką?! Nic nie tracisz i do niczego się nie zobowiązujesz!

Terminy

Termin zajęć ustala się indywidualnie, nie może on jednak kolidować z zajęciami w innych pracowaniach.

Opłaty

Dla młodzieży i dorosłych:

  • 90,00 zł za trzy godziny lekcyjne (135 min.),
  • płatne na początku zajęć

W cenę wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.

Zapisy

Informacje i zapisy w biurze szkoły lub telefonicznie. Prosimy skorzystać z rubryki Kontakt l

* muszą być jednak wolne miejsca w wybranej grupie / terminie

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia