Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Aktualności -
Jesteś w » Strona główna » Aktualności
10-06-2010
Zapisy na rok 2010/2011
Z życia szkoły »

Uwaga! Zaczynamy przyjmować zapisy na nowy semestr (od września) na grupowe kursy plastyczne.

Grupy są małe (6 osób), więc najlepsze miejsca (m.in. weekendowe) szybko znikną. Nie zwlekaj więc, zapisz się już teraz!

1. Dla kandydatów na studia artystyczne (m.in. szczecińską Akademię Sztuki), architekturę i do liceów plastycznych.
W programie – rysunek (martwa natura, postać, akt., rys. z wyobraĹşni ołówkiem, węglem itp.), malarstwo (martwa natura - tempera, akryl), rzeĹşba (praca z wyobraĹşni, kompozycja przestrzenna – papieroplastyka), podstawowe wiadomości o sztuce, praktyczne porady jak zdać egzamin, przygotowanie teczki prac lub portfolio.

2. Dla młodzieży i dorosłych - kursy hobbystyczne.
W programie - m in. nauka rysunku, malarstwa w różnych technikach, rzeĹşba w glinie, grafika warsztatowa – linoryt, sucha igła, piórko, podstawy fotografii, grafiki użytkowej. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich chętnych, nawet tych którzy nie posiadają wyjątkowych uzdolnień, dający dużo relaksu i odskoczni od codziennych spraw zawodowych oraz miłego spędzenia czasu wśród ciekawych ludzi i kreatywnych zadań.

3. Dla dorosłych - kursy wspomagające zawodowo.
W programie - studia martwej natury i postaci przy pomocy różnych narzędzi rysunkowych i malarskich, techniki grafiki warsztatowej wspomagające projektowanie, zagadnienia kompozycji przestrzennej – rzeĹşba w glinie papier-machĂŠ, zadania z wyobraĹşni w technikach specjalnych, podstawowe zagadnienia fotografii, wybrane zagadnienia grafiki użytkowej – ilustracja, liternictwo, kompozycja typograficzna, projektowanie znaku i podstawowych form użytkowych, tworzenie księgi identyfikacji wizualnej firmy. Zajęcia te zostały stworzone z myślą o osobach pracujących w branży reklamy, DTP. Szkolenie stanowi uzupełnienie do posiadanej wiedzy technicznej, daje możliwość praktyki plastycznej.

Więcej informacji na temat naszych zajęć można znaleĹşć w rubryce Kursy rysunku i malarstwa.

Zapraszamy także do zapoznania się z terminami zajęć i ich cenami w rubryce Terminy i opłaty.

UWAGA! Dla wszystkich nowych osób, które zapiszą się do końca czerwca, miły upominek.Zapisy na rok 2010/2011
Z życia szkoły
»
Wesołych Świąt!
(dodano 30-03-2018)
»
#MegaPisanka
(dodano 21-03-2018)
»
»
Drugi przegląd prac w tym roku!
(dodano 25-02-2018)
»
Wystawa prac Anity Filipczak
(dodano 17-02-2018)
Z artystycznego Szczecina
»
#MegaPisanka
(dodano 21-03-2018)
»
Wystawa prac Anity Filipczak
(dodano 17-02-2018)
»
Ilustrada - z Waszymi pracami
(dodano 15-11-2017)

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia