Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
Zimowe warsztaty plastyczne - Pomysł na zimowe ferie
Jesteś w » Strona główna » Warsztaty sezonowe » Zimowe warsztaty plastyczne
Na skróty:
Zimowe warsztaty plastyczne
Pomysł na zimowe ferie »

Lubisz rysować i malować, ale w ciągu roku szkolnego nie masz czasu, aby się zająć prawdziwymi działaniami twórczymi? Zimowe warsztaty plastyczne są więc idealną propozycją dla Ciebie.

Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich zimowych ferii przyjdź do nas, a codziennie stworzysz inną, oryginalną pracę plastyczną pod czujnym okiem szczecińskich artystów.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 4 obrazów w różnych technikach (rysunkowych, malarskich i graficznych). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały do pracy twórczej znajdują się w naszej szkole. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

Jeżeli ktoś miałby ochotę uczęszczać na nasze zajęcia przez całe ferii zimowe - dwa tygodnie, może wybrać oba turnusy. Tematy i techniki plastyczne nie będą się powtarzały!

Warsztaty w ferie zimowe

Adresaci

  • młodzież szkolna (od 8 roku życia), gimnazjalna, licealna i dorośli, którzy lubią rysować i malować - mają potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.
Czas trwania

  • 4 spotkania;
  • we wtorek, środę, czwartek i piątek;
  • 16 godzin lekcyjnych;
  • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00 (4 godziny lekcyjne);
  • praca w grupach wiekowych;
W programie

Program tygodnia warsztatów obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

turnus 1: 14 - 17 lutego 2017 r.

Opłaty

  • 260,00 zł za turnus (czyli 16,25 zł za godz. lekcyjną)
  • płatne gotówką lub przelewem do 10 lutego 2017 r.
  • 20% rabatu dla osób uczestniczących w jakichkolwiek zajęciach rocznych w Ars Atelier

W cenę wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.

Formularz zapisu

Wyślij zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztatach, podając najbardziej pasujący Ci termin lub terminy zajęć (turnus). Odeślemy Ci potwierdzenie wybranego terminu (lub terminów) z instrukcją finalizacji rezerwacji.

* :
* :
:
* :
Wybrany termin (lub terminy) zajęć * :
:
Wysyłając zgłoszenie potwierdzam zapoznanie się i akceptację regulaminu szkoły.pola oznaczone * muszą być wypełnione

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia