Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
animacja
Jesteś w » Strona główna » animacja
animacja
Jak się przygotować? »

W trakcie studiów na kierunku lub specjalizacji związanej z animacją studenci uzyskują wiedzę o osiągnięciach artystycznych i środkach wyrazowych oraz opanowują umiejętności posługiwania się urządzeniami i technologiami tych gatunków.

Programy nauczania obejmują zazwyczaj naukę różnych form filmowej realizacji, efekty specjalne, sztukę operatorską, animację kinematograficzną, grafikę i animację komputerową, zagadnienia związane z dźwiękiem i montażem filmowym.

Studenci przygotowywani są do pracy w branży filmowej ale także w środowisku realizacji reklamowych oraz teledysków muzycznych.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia