Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
architektura wnętrz
Jesteś w » Strona główna » architektura wnętrz
architektura wnętrz
Jak się przygotować? »

Ukończenie tego kierunku pozwala zdobyć wiedzę umożliwiającą poruszanie się w zagadnieniach technicznych związanych z architekturą i dizajnem oraz rozwijają i pomagają kształtować wrażliwość twórczą. Student zdobywa wiedzę z zakresu projektowania architektonicznego (wnętrz, wystaw, czasami także scenografii), projektowania przedmiotów (wzornictwo), materiałoznawstwa oraz technologii z tym związanych. Rozwija także wyobraźnię twórczą i przestrzenną.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli jesteś w II Liceum lub III Technikum:

Jeżeli masz więcej niż dwa lata do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia