Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
fotografia
Jesteś w » Strona główna » fotografia
fotografia
Jak się przygotować? »

W Polsce fotografia coraz częściej występuje na uczelniach artystycznych jako specjalizacja na kierunkach graficznych lub intermedialnych/multimedialnych. Na uczelniach zagranicznych stanowi odrębny kierunek nauczania.

Studia te kładą duży nacisk na wykształcenie absolwentów świadomych roli fotografii i współczesnych mediów elektronicznych. Studenci uzyskują umiejętności kreowania i stosowania obrazu fotograficznego, umiejętność tworzenia i zapisu obrazu ruchomego, umiejętność montażu i przekształceń obrazu ruchomego, umiejętność transpozycji i wykorzystania obrazu fotograficznego w produktach edytorskich (wydawniczych) i multimedialnych (sieć www., CD-R interaktywne).

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Jeżeli nigdy nie miałeś/miałaś do czynienia z fotografią, zapisz się także na krótkie szkolenie z Podstaw fotografii organizowane okazjonalnie.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia