Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
grafika warsztatowa
Jesteś w » Strona główna » grafika warsztatowa
grafika warsztatowa
Jak się przygotować? »

Grafika warsztatowa to studia dające studentom wykształcenie w zakresie wszystkich klasycznych technik druku (m.in. wypukłodruk, wklęsłodruk, litografia, sitodruk). Tradycyjne technik drukarskie wzbogacane są o całe spektrum działań wspomaganych nowoczesnymi technologiami - drukiem cyfrowym, fotopolimerowym itp. z wykorzystywanie pracowni multimedialnych, intermedialnych i interdyscyplinarnych.

Kierunek ten daje również doskonałe przygotowanie w ramach szerokiego wachlarza przedmiotów ogólnoplastycznych takich jak rysunek, malarstwo czy rzeźba.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia