Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
malarstwo
Jesteś w » Strona główna » malarstwo
malarstwo
Jak się przygotować? »

Kierunek edukujący artystów, przygotowujący do posługiwania się współczesnymi środkami przekazu artystycznego oraz tradycyjnymi technologiami malarskimi. Studenci otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną do wykonywania zawodu artysty-malarza. Posiadają także umiejętność kreatywnego wypowiadania się na temat malarstwa i sztuk wizualnych.

Osoby z wykształceniem malarskim, jeżeli nie obiorą drogi stricte artystycznej często odnajdują się na rynku pracy w zawodzie ilustratora.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli jesteś w II Liceum lub III Technikum:

Jeżeli masz więcej niż dwa do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia