Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
moda
Jesteś w » Strona główna » moda
moda
Jak się przygotować? »

Projektowanie odzieży jest często specjalizacją na studiach z zakresu wzornictwa przemysłowego albo specjalizacją na kierunkach tekstylnych (np. na ASP w Łodzi).

Studia te rozwijają pasje, umożliwiają poznanie tajników świata mody oraz zasad jego funkcjonowania. Absolwenci posiadają zazwyczaj umiejętności projektowania i stworzenia własnych kolekcji lub ich elementów a także kompetencje pozwalająca zajmować się modą w charakterze stylisty, krytyka mody czy managera kolekcji.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia