Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
projektowanie gier
Jesteś w » Strona główna » projektowanie gier
projektowanie gier
Jak się przygotować? »

Wybierając studia z zakresu projektowania gier, student zdobędzie niezbędną, podstawową wiedzę z zakresu tworzenia gier komputerowych ze szczególnym naciskiem na aspekty praktyczne jak i artystyczne.

Programy takich studiów nastawione są na praktyczną naukę grafiki konceptualnej, tworzenia ilustracji, kreacji postaci oraz scenorysów. Dostarczają wiedzy z zakresu modelowania 3D, animacji, teksturowania oraz graficznych interfejsów. Studenci mają także możliwość opracowywania mechaniki gier, logiki rozgrywki oraz układania scenariuszy.

Na różnych uczelniach, kierunki związane z projektowane gier noszą różne nazwy, dlatego zawsze warto czytać ich szczegółowe opisy

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa lub rysunku architektonicznego, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia