Jeśli uczysz się w Ars Atelier, zaloguj się aby mieć dostęp do różnych materiałów szkoleniowych oraz wewnętrznych informacji administracyjnych.
scenografia
Jesteś w » Strona główna » scenografia
scenografia
Jak się przygotować? »

Studenci otrzymują wykształcenie przygotowujące do pracy w teatrze czy telewizji. Oprócz otrzymania gruntownej wiedzy z zakresu technik rysunkowych, malarskich i historii sztuki, studenci otrzymują także niezbędne przygotowanie z zakresu historii filmu i teatru, projektowanie przestrzennego oraz materiałoznawstwa. Poznają poszczególne fazy procesu powstawania spektaklu w jego fazie projektowej i realizacyjnej.

W niektórych uczelniach scenografia jest specjalizacją na kierunku Architektura Wnętrz.

Prace wykonywane na tym kierunku

Zobacz jakie prace wykonują studenci na różnych uczelniach na tym kierunku.
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli jesteś w II Liceum lub III Technikum:

Jeżeli masz więcej niż dwa do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kc, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK

Wybierz studia