×
Strona główna » O szkole » Wykładowcy » Dominika Zawojska

mgr Dominika Zawojska


Projektantka form użytkowych i wystawienniczych, architekt wnętrz, wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie.

Asystentka na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie w pracowni Projektowania Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa na kierunku Architektura Wnętrz.

Specjalizuje się w projektowaniu architektury wnętrz, form użytkowych i form wystawienniczych. W 2012 roku obroniła dyplom licencjacki na Akademii Sztuki na Wydziale Sztuk Wizualnych specjalność architektura wnętrz i scenografia. Podczas studiów na Akademii Sztuki w Szczecinie otrzymała stypendium naukowe za osiągnięcia w nauce 2014 roku obroniła dyplom magisterski na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Podczas studiów II stopnia otrzymała Stypendium Rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Jest laureatką licznych konkursów z dziedziny architektury wnętrz, uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Tworzy liczne projekty, które doczekały się swoich realizacji zarówno na terenie Szczecina jak i Poznania, a także w Niemczech.

Prace wykładowcy
Wiecej prac można zobaczyć na stronie wykładowcy: www.domastudio.pl
Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.