×
Strona główna » Pozostała oferta » Konsultacje

Konsultacje


Małe wsparcie profesjonalistów

Samodzielnie rysujesz, malujesz, fotografujesz. Przychodzi jednak moment, w którym zaczynasz zadawać sobie pytania. Czy to ma sens, czy idę w dobrym kierunku, co mogę udoskonalić w swoich działaniach plastycznych?

Wszystkie osoby z podobnymi dylematami (samoucy, osoby z innych kursów, twórcy-amatorzy itd.), które z różnych powodów nie mają możliwości uczestnictwa w naszych zajęciach (lub dopiero się zastanawiają), zapraszamy do nas na bezpłatne konsultacje!

Konsultacje to krótkie, maksymalnie 15 minutowe spotkania, na które należy przynieść swoje prace plastyczne (oryginały, nie zdjęcia!).

Odpowiemy na pytania, doradzimy, wesprzemy, pokażemy kierunek rozwoju!

Zapisy

Aby przyjść na konsultacje, należy zadzwonić do nas i umówić się na konkretny dzień i godzinę. Numery kontaktowe można znaleźć w rubryce Kontakt

Konsultacje odbywają się tylko w godzinach otwarcia placówki.

Opłaty

Konsultacje są bezpłatne!

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.