×
Strona główna » Nasze kursy » Warsztaty sezonowe » Letnie warsztaty plastyczne
Propozycja na wakacje

Letnie warsztaty plastyczne


Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich wakacji, ale lubisz rysować i malować (lub chciałbyś spróbować zabawy w twórcę), to mamy coś dla Ciebie - letnie warsztaty plastyczne. W przeciągu tygodnia, codziennie stworzysz jedną oryginalną pracą, każdą za pomocą innych narzędzi.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 4 obrazów w czterech różnych technikach (rysunkowych i malarskich). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdują się na miejscu. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

Rok szkolny 2020/2021
Adresaci
  • młodzież od 12/13* roku życia, która ma potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.


* zajęcia prowadzone są w sposób akademicki, dlatego zajęcia są dla osób chcących się czegoś nauczyć miło spędzając czas

Warunki przyjęcia

Nie jest wymagana żadne wcześniejsze przygotowanie plastyczne:

  • pracujemy z osobami początkującymi od podstaw;
  • pracujemy z osobami zaawansowanymi stawiając im wyższe wymagania;
Czas trwania

Segment tygodniowy

  • 4 spotkania;
  • we wtorek, środę, czwartek i piątkek;
  • 16 godzin lekcyjnych;
  • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00
W programie

Program każdego tygodnia obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych, lub dwóch w technikach mieszanych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

Jeden turnus:

  • turnus: 29 czerwca - 2 lipca 2021 r.
Wybierasz się na studia? Sprawdź nasze całoroczne kursy przygotowujące do egzaminów
Nie masz czasu w ciągu roku szkolnego aby uczestniczyć w zajęciach? Przyjdź do nas zatem znowu w trakcie ferii zimowych!
Zapisy na zajęcia

Zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ograniczona.

Informacje i zapisy telefoniczne lub w biurze szkoły - prosimy skorzystać z rubryki Kontakt. Prosimy także o zapoznanie się z informacjami w rubryce Rekrutacja.

Pełna rezerwacja miejsca łączy się z wpłatą całej kwoty za zajęcia. Po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu zajęć, prosimy o wpłacenie jej na nasze konto bankowe (lub na miejscu w biurze szkoły, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)

W przypadku rezygnacji z warsztatów przed ich rozpoczęciem przepada 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji z warsztatów na mniej niż 15 dni przed ich rozpoczęciem przepada 100% wpłaconej kwoty. Prosimy zatem o niepodejmowanie zbyt pochopnych decyzji!

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Formularz zapisu

Uwaga! Z powodu bardzo małej liczby wolnych miejsc, system rejestracji elektronicznej został wyłączony.

W rubryce Rekrutacja opisana jest dostępność wolnych terminów. W celu zapisania się, prosimy o kontakt telefoniczny - 509 602 337.

Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.