×
Strona główna » Nasze kursy » Warsztaty sezonowe » Letnie warsztaty plastyczne
Propozycja na wakacje

Letnie warsztaty plastyczne


Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich wakacji, ale lubisz rysować i malować (lub chciałbyś spróbować zabawy w twórcę), to mamy coś dla Ciebie - letnie warsztaty plastyczne. W przeciągu tygodnia, codziennie stworzysz jedną oryginalną pracą, każdą za pomocą innych narzędzi.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 4 obrazów w czterech różnych technikach (rysunkowych i malarskich). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdują się na miejscu. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

Rok szkolny 2020/2021
Adresaci
  • młodzież od 12/13* roku życia, która ma potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.


* zajęcia prowadzone są w sposób akademicki, dlatego zajęcia są dla osób chcących się czegoś nauczyć miło spędzając czas

Warunki przyjęcia

Nie jest wymagana żadne wcześniejsze przygotowanie plastyczne:

  • pracujemy z osobami początkującymi od podstaw;
  • pracujemy z osobami zaawansowanymi stawiając im wyższe wymagania;
Czas trwania

Segment tygodniowy

  • 4 spotkania;
  • we wtorek, środę, czwartek i piątkek;
  • 16 godzin lekcyjnych;
  • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00
W programie

Program każdego tygodnia obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych, lub dwóch w technikach mieszanych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

Jeden turnus:

  • turnus: 29 czerwca - 2 lipca 2021 r.
Opłaty

Kwota uzależniona jest wyboru jednego czy dwóch turnusów od razu. W cenę wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.

System opłat Liczba turnusów Opłata Rabat za liczbę turnusów
opłata jednorazowa jeden 340,00 zł

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Udzielamy 20% rabatu dla osób uczestniczących w jakichkolwiek zajęciach rocznych w Ars Atelier*


* rabaty nie kumulują się

Wybierasz się na studia? Sprawdź nasze całoroczne kursy przygotowujące do egzaminów
Nie masz czasu w ciągu roku szkolnego aby uczestniczyć w zajęciach? Przyjdź do nas zatem znowu w trakcie ferii zimowych!
Zapisy na zajęcia

Zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ograniczona.

Informacje i zapisy telefoniczne lub w biurze szkoły - prosimy skorzystać z rubryki Kontakt. Prosimy także o zapoznanie się z informacjami w rubryce Rekrutacja.

Pełna rezerwacja miejsca łączy się z wpłatą całej kwoty za zajęcia. Po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu zajęć, prosimy o wpłacenie jej na nasze konto bankowe (lub na miejscu w biurze szkoły, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)

W przypadku rezygnacji z warsztatów przed ich rozpoczęciem przepada 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji z warsztatów na mniej niż 15 dni przed ich rozpoczęciem przepada 100% wpłaconej kwoty. Prosimy zatem o niepodejmowanie zbyt pochopnych decyzji!

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Formularz zapisu

Uwaga! Z powodu bardzo małej liczby wolnych miejsc, system rejestracji elektronicznej został wyłączony.

W rubryce Rekrutacja opisana jest dostępność wolnych terminów. W celu zapisania się, prosimy o kontakt telefoniczny - 509 602 337.

Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Ostatnie aktualności