×
Strona główna » Aktualności » Uwaga! Konkurs z nagrodami - przedłużony do 31 maja 2010
AKTULNOŚCI | 15 marca 2010

Uwaga! Konkurs z nagrodami - przedłużony do 31 maja 2010


by Ars Atelier
Z życia szkoły


Masz ochotę ciekawie spędzić czas? Stworzyć coś wyjątkowego? Albo po prostu zwalczyć nudę? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub średniej, lubisz malować i chcesz zapomnieć o lekcyjnej rutynie, weĹş udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Warsztat Twórczości Plastycznej Ars Atelier oraz Wyższą Szkołę Zawodową "Oeconomicus".

Wykonaj pracę, której mottem przewodnim jest cytat Henryka Sienkiewicza:

?Nie rzeczywistość sama, ale serce, z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory?

Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2010 roku. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowanie w "Galerii w korytarzu" przy WSZ Oeconomicus, w kwietniu.

Poniżej dokumenty do pobrania:
(kliknij prawym klawiszem myszki na wybrany link i wybierz opcję "Zapisz element docelowy jako...")



Archiwum aktualności
Poradnia plastyczna
Artystyczne inspiracje

Kalendarz

wydarzeń

20
września
   2018   
Zaczynamy rok 2018/2019
10
lipca
   2018   
Wystawa prac uczniów Ars Atelier
23
czerwca
   2018   
Dyplomowy przegląd prac
24
lutego
   2018   
Wystawa prac Anity Filipczak
Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.