×
Strona główna » Nasze kursy » Warsztaty sezonowe » Zimowe warsztaty plastyczne
Pomysł na zimowe ferie

Zimowe warsztaty plastyczne


Lubisz rysować i malować, ale w ciągu roku szkolnego nie masz czasu, aby się zająć prawdziwymi działaniami twórczymi? Zimowe warsztaty plastyczne są więc idealną propozycją dla Ciebie.

Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich zimowych ferii przyjdź do nas, a codziennie stworzysz inną, oryginalną pracę plastyczną pod czujnym okiem szczecińskich artystów.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 2-4 obrazów w różnych technikach (rysunkowych, malarskich i graficznych). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały do pracy twórczej znajdują się w naszej szkole. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

Rok szkolny 2021/2022
Adresaci
  • młodzież od 12 roku życia, która ma potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.
  • dorośli, którzy mają trochę wolnych dni i chcieliby się sprawdzić w roli twórcy - plastyka.
Warunki przyjęcia

Nie jest wymagana żadne wcześniejsze przygotowanie plastyczne:

  • pracujemy z ludźmi początkującymi od podstaw;
  • pracujemy z osobami zaawansowanymi stawiając im wyższe wymagania;
  • tworzymy grupy wiekowe, w zależności od wieku osób zainteresowanych warsztatami
Czas trwania

Segment tygodniowy

  • 4 spotkania;
  • we wtorek, środę, czwartek i piątkek;
  • 16 godzin lekcyjnych;
  • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00
W programie

Program tygodnia warsztatów obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych, lub dwóch w technikach mieszanych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

Jeden turnus:

  • turnus: 1 - 4 lutego 2022 r.
Wybierasz się na studia? Sprawdź nasze całoroczne kursy przygotowujące do egzaminów
Nie masz czasu aby w ciągu roku szkolnego uczestniczyć w zajęciach? Przyjdź do nas zatem znowu w trakcie wakacji letnich!
Zapisy na zajęcia

Pełna rezerwacja miejsca łączy się z wpłatą całej kwoty za zajęcia. Po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu zajęć, prosimy o wpłacenie jej na nasze konto bankowe (lub na miejscu w biurze szkoły, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)

W przypadku rezygnacji z warsztatów przed ich rozpoczęciem przepada 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji z zajęć na mniej niż 15 dni przed ich rozpoczęciem przepada 100% wpłaconej kwoty. Prosimy zatem o niepodejmowanie zbyt pochopnych decyzji!

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Jestem zainteresowany/a zajęciami


W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na wyżej wymienione zajęcia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ww. kursem prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Poinformujemy Państwa, gdy zaczniemy nowy nabór

Prosimy wypełnić, jeżeli chcecie Państwo coś doprecyzować

pola oznaczone * muszą być wypełnione
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.