×
Strona główna » Nasze kursy » Warsztaty sezonowe » Zimowe warsztaty plastyczne
Pomysł na zimowe ferie

Zimowe warsztaty plastyczne


Lubisz rysować i malować, ale w ciągu roku szkolnego nie masz czasu, aby się zająć prawdziwymi działaniami twórczymi? Zimowe warsztaty plastyczne są więc idealną propozycją dla Ciebie.

Jeżeli nie wiesz co zrobić z częścią swoich zimowych ferii przyjdź do nas, a codziennie stworzysz inną, oryginalną pracę plastyczną pod czujnym okiem szczecińskich artystów.

W trakcie każdego turnusu, zadaniem uczestnika będzie wykonanie 2-4 obrazów w różnych technikach (rysunkowych, malarskich i graficznych). Prowadzący będą pomagać w ich realizacji, oprawie i przygotowaniu do prezentacji.

Wszystkie niezbędne materiały do pracy twórczej znajdują się w naszej szkole. Nie trzeba ze sobą do pracowni nic przynosić - no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy :)

Rok szkolny 2020/2021
Adresaci
  • młodzież od 12 roku życia, która ma potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę (plastyczną) oraz rozwijania swojej wrażliwości estetycznej.
  • dorośli, którzy mają trochę wolnych dni i chcieliby się sprawdzić w roli twórcy - plastyka.
Warunki przyjęcia

Nie jest wymagana żadne wcześniejsze przygotowanie plastyczne:

  • pracujemy z ludźmi początkującymi od podstaw;
  • pracujemy z osobami zaawansowanymi stawiając im wyższe wymagania;
  • tworzymy grupy wiekowe, w zależności od wieku osób zainteresowanych warsztatami
Czas trwania

Segment tygodniowy

  • 4 spotkania;
  • we wtorek, środę, czwartek i piątkek;
  • 16 godzin lekcyjnych;
  • zajęcia w godzinach porannych 10.00 - 13.00
W programie

Program tygodnia warsztatów obejmuje wykonanie czterech prac w czterech różnych technikach plastycznych, lub dwóch w technikach mieszanych - rysunkowych i malarskich, wybranych przez osobę prowadzącą zajęcia (np. rysunek sangwiną, ołówkiem, węglem, kredkami, suchymi pastelami, piórkiem, malarstwo temperowe, akrylowe, gwasz itd.).

Terminy zajęć

Jeden turnus:

  • turnus: 19 - 22 stycznia 2021 r.
Opłaty

W cenę turnusu wliczone są wszystkie materiały potrzebne do pracy na zajęciach.

System opłat Liczba turnusów Opłata Rabat za liczbę turnusów
opłata jednorazowa jeden 320,00 zł

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Udzielamy 20% rabatu dla osób uczestniczących w jakichkolwiek zajęciach rocznych w Ars Atelier*


* rabaty nie kumulują się

Wybierasz się na studia? Sprawdź nasze całoroczne kursy przygotowujące do egzaminów
Nie masz czasu aby w ciągu roku szkolnego uczestniczyć w zajęciach? Przyjdź do nas zatem znowu w trakcie wakacji letnich!
Zapisy na zajęcia

Zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ograniczona.

Informacje i zapisy telefoniczne lub w biurze szkoły - prosimy skorzystać z rubryki Kontakt. Prosimy także o zapoznanie się z informacjami w rubryce Rekrutacja.

Pełna rezerwacja miejsca łączy się z wpłatą całej kwoty za zajęcia. Po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu zajęć, prosimy o wpłacenie jej na nasze konto bankowe (lub na miejscu w biurze szkoły, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)

W przypadku rezygnacji z warsztatów przed ich rozpoczęciem przepada 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji z zajęć na mniej niż 15 dni przed ich rozpoczęciem przepada 100% wpłaconej kwoty. Prosimy zatem o niepodejmowanie zbyt pochopnych decyzji!

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Jestem zainteresowany/a zajęciami


W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na wyżej wymienione zajęcia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ww. kursem prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Poinformujemy Państwa, gdy zaczniemy nowy nabór

Prosimy wypełnić, jeżeli chcecie Państwo coś doprecyzować

pola oznaczone * muszą być wypełnione
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.