Szukaj
Close this search box.

Dni otwarte

Z największą przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż w dniu 21 maja (poniedziałek) w godz. 16.00 -18.15 odbędą się DNI OTWARTE naszej szkoły.

W ramach dni otwartych organizowane są bezpłatne zajęcia – warsztaty z rysunku dla osób w wieku 15 – 20 lat. Zapraszamy serdecznie przyszłych maturzystów, kandydatów na studia artystyczne – Akademię Sztuki, Wzornictwo przemysłowe, Architekturę, a także wszystkich chętnych, zainteresowanych twórczością plastyczną.

Osoby te będą miały okazję sprawdzić się i ocenić swoje predyspozycje twórcze a także poczuć przedsmak studiowania. Nasze zajęcia prowadzone są dla osób początkujących, nawet dla tych, którzy wcześniej nie mieli żadnego kontaktu z rysunkiem lub malarstwem.

Podczas zajęć wykładowcy wyższych uczelni zaprezentują warunki przyjęcia na studia artystyczne i architektoniczne oraz sposób przygotowania się do egzaminów.

W ramach zajęć zapewniamy bezpłatne materiały. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach jest zgłoszenie telefoniczne oraz rezerwacja miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o zgłoszenia i zapisywanie się pod nr tel. 509 602 337.

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS