×

fotografia


Jak się przygotować?

W Polsce fotografia coraz częściej występuje na uczelniach artystycznych jako specjalność na kierunkach graficznych lub intermedialnych/multimedialnych. Na uczelniach zagranicznych stanowi odrębny kierunek nauczania.

Studia te kładą duży nacisk na wykształcenie absolwentów świadomych roli fotografii i współczesnych mediów elektronicznych. Studenci uzyskują umiejętności kreowania i stosowania obrazu fotograficznego, umiejętność tworzenia i zapisu obrazu ruchomego, umiejętność montażu i przekształceń obrazu ruchomego, umiejętność transpozycji i wykorzystania obrazu fotograficznego w produktach edytorskich (wydawniczych) i multimedialnych (sieć www., CD-R interaktywne).

Prace wykonywane na tym kierunku
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.

Jeżeli nigdy nie miałeś/miałaś do czynienia z fotografią, zapisz się także na krótkie szkolenie z Podstaw fotografii organizowane okazjonalnie.

Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.