Szukaj
Close this search box.

Impresje z pleneru

Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom pleneru w Żelichowie, za tak miły i aktywny udział. Był to jeden ze wspanialszych plenerów, w których mieliśmy możliwość uczestniczyć. Wszyscy, którzy byli to wiedzą…. Pozostałym możemy powiedzieć tylko, że bawiliśmy się wyśmienicie.

Wspaniałe warunki, cudowne jedzenie i picie…, przeurocze krajobrazy, miłe zwierzaki – (wielkie i małe, dużo śmiechu, odpoczynku, dyskusji o sztuce, idealna pogoda! To wszystko zaowocowało powstaniem naprawdę niezłych prac, zupełnie odmiennych od tych, które powstają w pracowni. Czuć w nich było radość, światło, przestrzeń i świeżość. Był czas solidnej pracy, gorących dyskusji, zabawy ale nade wszystko pełen luz! Ta sielska atmosfera udzieliła się wszystkim a te kila dni w Żelichowie zleciało zbyt szybko!

Opublikowany film nie oddaje w pełni atmosfery, która panowała w Żelichowie, może jednak być pewnym zarysem tej naturalnej sielskości podszytej artystyczna nutą, którą udało nam się doświadczyć! Powspominajmy jeszcze trochę wakacje.

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS