Szukaj
Close this search box.

Kursy w Ars Atelier

Nasze zajęcia przeznaczone są dla różnych grup odbiorców. W czasie trwania zajęć przekazujemy naszym uczniom nie tylko wiedzę i umiejętności praktyczne, ale także dzielimy się naszymi doświadczeniami artystycznymi, zagadnieniami z historii sztuki, architektury i psychofizjologii widzenia oraz ciekawostkami ze świata twórców.

Nasze kursy prowadzone są w trybie akademickim przez kadrę wybitych fachowców – pedagogów, akademików, czynnych zawodowo twórców. Uczymy warsztatu rozwijając jednocześnie umiejętności kreatywnego myślenia i celowego posługiwania się zmysłami – zwłaszcza wzrokowymi i kinestetycznymi (co okazuje się początkowo niezwykle trudne!). Poprzez rysunek, malarstwo, fotografię itd. (w zależności od kursów) rozwiązujemy często trudne, plastyczne problemy wymagające odwracania wiedzy o świecie „do góry nogami”.

Jesteśmy szkołą akredytowaną przez Szczecińskiego Kuratora Oświaty. Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem dydaktycznym, zapewniamy materiały i niezbędne narzędzia do pracy.

Zobacz wszystkie nasze kursy.

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS