O nas

Zmiany są twórcze

„Kreatywność jest wyjściem poza wyobraźnię, bo wymaga, żeby daną rzecz rzeczywiście wykonywać, a nie tylko myśleć o niej” - SIR KEN ROBINSON

Aga i Miko

HEJ, TU AGA I MIKO

NUDA NAM NIE GROZI

Jesteśmy artystami plastykami, pedagogami, wykładowcami akademickimi. Mamy wykształcenie artystyczne i pedagogiczne i już od drugiego roku studiów pracujemy w swoim zawodzie. Od 20 lat jesteśmy małżeństwem (chociaż ponoć nie wyglądamy na tyle)…

Ponieważ działania twórcze nie lubią rutyny (a my jej jeszcze bardziej nie znosimy), co kilka, kilkanaście lat zmieniamy swoje zawodowe priorytety. Pozostając w branży artystyczno-rzemieślniczej odnajdujemy kolejne niewyeksploatowane jeszcze przez nas obszary. To nas rozwija, otwiera kolejne możliwości i sprawia, że się nigdy nie nudzimy!

Jak to wygląda w praktyce? Długo zajmowaliśmy się fotografią reklamową (co dla młodych licencjatów było fajnym zastrzykiem „zielonej” gotówki). Później pracowaliśmy w wydawnictwie naukowym realizując oprawę graficzną różnych publikacji.

Zebrane doświadczenia sprawiły, że w końcu otworzyliśmy własne studio projektowe i przez wiele lat współpracowaliśmy na stałe z dwiema drukarniami oraz z licznymi agencjami reklamowymi z naszego regionu. Równolegle rozwijaliśmy swój plastyczny warsztat – rysowaliśmy, malowaliśmy, tworzyliśmy i sprzedawaliśmy własne prace pokazując także innym jak to robić. Ścieżka artystyczno-edukacyjna z czasem przekształciła się w regularną szkołę z kursami akredytowanymi przez szczecińskie Kuratorium Oświaty i nagrodami za jakość oraz zatrudnieniem na Uniwersytecie Szczecińskim w roli wykładowców przedmiotów artystycznych i pedagogicznych.

Teraz jest już więc czas na kolejne zmiany… W ciągu najbliższych lat Ars Atelier będzie się przeobrażać. Pojawią się nowe zajęcia, nowe warsztaty ale zmieni się zarządzanie nimi… Śledźcie nas zatem na bieżąco!

NASZA MAŁA GALERIA SZTUKI

ZOBACZ NASZE OSOBISTE PRACE

AKTUALNOŚCI I BLOG

Bądź na bieżąco z różnymi fajnymi akcjami w pracowni oraz poczytaj sobie naszego bloga. Może tam znajdziesz przydatne informacje, które pchną dalej Twoje zainteresowania.

GALERIA AUTORSKA

Jeżeli spodobały Ci się nasze prace i uważasz, że któraś z nich dobrze wyglądałaby na Twojej ścianie - napisz do nas. Opowiemy Ci o nich więcej.

KURSY I WARSZTATY

Chcesz wieszać na ścianach swoje własne prace? Chcesz się sprawdzić w innych dziedzinach plastycznych? Spełnij z nami swoje marzenia. Wystarczy trochę samozaparcia i wdrażania w korekt wykładowców.

ZRÓBMY RAZEM COŚ SENSOWNEGO

WSPÓŁPRACA

Jesteś producentem materiałów, narzędzi plastycznych lub około plastycznych? Napisz!


  • Przetestujemy Twój produkt osobiście lub damy go do przetestowania naszym studentom na zajęciach.
  • Wymyślimy ciekawe zadanie plastyczne, technikę czy formę rękodzieła z Twoim produktem.
  • Stworzymy za jego pomocą prawdziwe prace, a nie udawane kopie ze zdjęć.
  • Powiemy szczerze co o nim myślimy, jak się sprawdził.

… lub znajdziemy inne rozwiązania. Wiecie jak to działa!

Lat na rynku

0

Osób miesięcznie na stronie

0

Osób rocznie w Ars Atelier

0

OSÓB ROCZNIE NA INNYCH ZAJĘCIACH ARTYSTYCZNYCH (I OKOŁO ARTYSTYCZNYCH) KTÓRE PROWADZIMY

0

CHCESZ IŚĆ NA WYMARZONE STUDIA? POMOŻEMY CI SIĘ NA NIE DOSTAĆ!