Bądź bliżej sztuki i ludzi

„Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą – wzajemność” - KONFUCJUSZ

Poszukujemy Wolontariuszy do działań „non profit” w dwóch przestrzeniach organizacyjnych: organizacji animacji plastycznych dla dzieci oraz organizacji imprez kulturalnych.

Organizacja animacji plastycznych dla dzieci

Zajęcia plastyczne są nie tylko formą spędzania wolnego czasu. To również sposób rozwijania wrażliwości, istotny element wychowania estetycznego, socjalnego a także działanie o charakterze terapeutycznym. Kluczową rolę odgrywa tu instruktor, animator, nauczyciel. Jako szkoła angażujemy się w działania wolontariackie prowadząc warsztaty okazjonalne i stałe dla dzieci ze świetlic środowiskowych, ośrodków zdrowia itp. Zapraszamy chętnych, naszych uczniów bądź studentów kierunków artystycznych, pedagogicznych do współpracy. Poszukujemy wolontariuszy do prowadzenia prostych warsztatów plastycznych dla najmłodszych. Podzielmy się sobą, swoją pasją z kimś kto tego potrzebuje.

Organizacja imprez kulturalnych

Oferta dla wolontariuszy chcących wykazać się podczas organizacji wystaw, wernisaży i innych imprez o charakterze artystycznym. Organizowane przez nas imprezy mają na celu propagowanie szeroko pojętej kultury i sztuki. Do tej pory byliśmy organizatorami kilkunastu wystaw, między innymi znanych i cenionych międzynarodowych artystów (te ostatnie przy współpracy z Wydziałem Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego). Zadaniem wolontariusza jest pomoc w przygotowaniu ekspozycji ale też całej logistyki imprezy.

Pragniemy zorganizować grupę osób chętnych i dyspozycyjnych do podjęcia takich działań, chcących uzyskać nową wiedzę, praktykę. Wolontariuszom oferujemy stosowne przygotowanie, dokument potwierdzający uczestnictwo w wolontariacie, a także inne profity pozamaterialne. Czekamy na licealistów i studentów, którzy chcą razem z nami zrobić coś wartościowego dla świata!

Zapraszamy do kontaktu!

CHCESZ IŚĆ NA WYMARZONE STUDIA? POMOŻEMY CI SIĘ NA NIE DOSTAĆ!