×
Strona główna » Rekrutacja » Skorowidz kierunków » projektowanie gier

projektowanie gier


Jak się przygotować?

Wybierając studia z zakresu projektowania gier, student zdobędzie niezbędną, podstawową wiedzę z zakresu tworzenia gier komputerowych ze szczególnym naciskiem na aspekty praktyczne jak i artystyczne.

Programy takich studiów nastawione są na praktyczną naukę grafiki konceptualnej, tworzenia ilustracji, kreacji postaci oraz scenorysów. Dostarczają wiedzy z zakresu modelowania 3D, animacji, teksturowania oraz graficznych interfejsów. Studenci mają także możliwość opracowywania mechaniki gier, logiki rozgrywki oraz układania scenariuszy.

Na różnych uczelniach, kierunki związane z projektowane gier noszą różne nazwy, dlatego zawsze warto czytać szczegółowe opisy wybranych kierunków.

Prace wykonywane na tym kierunku
Który kurs wybrać?

Jeżeli jesteś w klasie maturalnej:

Jeżeli masz więcej niż rok do studiów:

  • w pierwszym roku wybierz dowolny Kurs rysunku i malarstwa lub rysunku architektonicznego, aby się sprawdzić i wdrożyć w działania warsztatowe i twórcze.
Poznaj naszą szkołę. Zobacz pracownie. Zacznij tworzyć!    Dowiedz się więcej »
Zapisz się na zajęcia już dziś! Ciebie też nauczymy rysować!    Dołącz do nas »
Szybki kontakt
Pl. Kilińskiego 3 lok. 160
71-414 Szczecin
(BUDYNEK ZDZ, 1 piętro)
sprawdź na mapie


tel. 509-602-337 (w godz. 10-18 pn-pt)
facebook    instagram    pinterest

Szczegółowe dane kontaktowe, w tym godziny otwarcia naszej placówki i dane do przelewów, znajdziecie Państwo w rubryce Kontakt.
Informacje
Ars Atelier jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego działającą na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572, Dz.U.2006.31.216 i DZ.U.2012.186). Nr akredytacji Kuratorium Oświaty: KO.IV.110/15/2012.EK.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 KC, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.