Szukaj
Close this search box.

Zaczynamy 26 września – plany zajęć

Dokładnie za miesiąc od dziś, czyli 26 września zaczynamy nowy rok akademicki w Ars Atelier. Jak co roku szykujemy nowe tematy, nowe martwe natury i nową organizację dużej pracowni – inny układ sztalug, więcej przestrzeni, łatwiejszy dostęp do bieżącej wody i narzędzi.

Specjalne słowa kierujemy natomiast do naszych nowych studentów, którzy w tym roku po raz pierwszy staną przed sztalugami w Ars Atelier. Nie bójcie się na początku nie umieć! Wiemy, że nie umiecie – nauczymy Was! Nie bójcie się także pytać jak czegoś nie rozumiecie. Powtórzymy, wytłumaczymy ile razy będzie to Wam potrzebne. Wystarczy odrobina zaufania. To z kolei uchroni Was przed licznymi youtubowymi sztuczkami i trikami, które na początku przygody z rysowaniem i malowaniem często dają jedynie złudę wiedzy a nie faktyczne umiejętności rysunkowe.

Tymczasem opublikowaliśmy już harmonogram zajęć na najbliższy rok 2019/2020. Jest dostępny na stronie głównej w formie interaktywnej tabelki oraz w PDF’ach do ściągnięcia w podrubryce Do pobrania (w rubryce Rekrutacja).

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS