Szukaj
Close this search box.

Zmiana organizacji zajęć w dniach 12-21 marca 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z koronawirusem (COVID-19) i zaistniałą sytuacją związaną z zawieszeniem zajęć w szkołach informujemy:

Po konsultacjach z Kuratorium Oświaty, jako szkoła niepubliczna, prowadząca zajęcia w niewielkich, kameralnych grupach nie jesteśmy zobligowani do całkowitego zawieszenia działalności. Kuratorium zaleca jednak ograniczenie zajęć dydaktycznych.

Rozumiejąc Państwa oczekiwania, szczególnie osób, które przygotowują się do egzaminów postanowiliśmy przejść w tryb pracy konsultacyjnej oraz realizacji zadań w domu. Szkoła nie zawiesza zatem swojej działalności, sugerujemy jednak pozostanie w domu, realizację zadanych prac i ewentualne przychodzenie na konsultacje.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach planowych zajęć. Możemy również przesłać bieżące zadania drogą mailową z sugestią ich realizacji w domu oraz konsultacji.

Prosimy jednak o informację, kto definitywnie nie przyjdzie.

Powyższe informacje dotyczą zajęć w terminach od 12.03 do 21.03 (2 tygodnie).

Braki wynikające z sytuacji, w której przecież nikt nie zawinił, postaramy się Wam zrekompensować w postaci dodatkowych warsztatów i zajęć, które odbywać się będą w innym terminie.

Odwołujemy natomiast bezwzględnie (do dn. 20 marca włącznie) zajęcia z najmłodszą grupą, które odbywają się w piątki w godz. 15.15 – 16.45. Zajęcia te zostaną odrobione w innym, sprzyjającym terminie.

Prosimy również o obserwowanie komunikatów na stronie internetowej lub facebooku. Będziemy tu przekazywać informacje o bieżącej sytuacji.

Serdecznie Was pozdrawiamy, życzymy zdrówka i czekamy na informacje od Was (najlepiej smsem lub mailem)

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS