Szukaj
Close this search box.

Zrobione w Szczecinie – Ars Atelier

Huurrrraaaa! Jesteśmy w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą działalność nie rzecz lokalnej społeczności.

Marka „Zrobione w Szczecinie” to wyróżnienie, przyznawane oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniających się najwyższą jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta Szczecin.

Wczoraj tj. 18 października w budynku Urzędu Miasta na oficjalniej gali otrzymaliśmy osobiście z rąk Prezydenta Piotra Krzystka certyfikat i piękną szklaną statuetkę potwierdzającą nasze zaangażowanie na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Cieszymy się bardzo, gdyż to również Wasz sukces. Bez tak wspaniałych, łaknących wiedzy studentów jak Wy, nie byłoby nas tutaj. Niezmiernie nami miło, że już od ponad 13 lat możemy dzielić się z Wami naszymi pasjami – miłością do sztuki, nauczania, poznawania świata i poszukiwania w nim jakichś wyższych wartości!

Dziękujemy!

Zdjęcie dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta.

A tak na marginesie. Logo marki “Zrobione w Szczecinie” zaprojektowała absolwentka Ars Atelier – Aleksandra Szwajda dziś studentka studiów II stopnia na Akademii Sztuki w Szczecinie.

Parafrazując zatem popularną maksymę… wszystkie drogi prowadzą do Ars Atelier 🙂

Więcej (plus zdjęcia) na różnych portalach szczecińskich:

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS