Szukaj
Close this search box.

Hurra! Rok 2018/2019 uznajemy za rozpoczęty!

Z jednej strony bardzo cieszyliśmy się na powrót i zobaczenie się ze starą gwardią. Niektórzy powrócili do nas w drugim roku swojej nauki, inni to kilkuletni weterani łączący naukę z chwilą czasu tylko dla siebie. Rezultaty działań tych ostatnich możecie podziwiać w trwającej jeszcze przez dwa dni wystawie w Galerii SH.

Z drugiej zaś strony, nie mogliśmy się też doczekać poznania nowych, sympatycznych osób, które dosyć licznie w tym roku zasiliły szeregi studentów Ars Atelier – szczególnie w grupach sobotnich.

A tak a propos… W tym roku mamy studentów nie tylko ze Szczecina i jego bliskich okolic. Dojeżdżać do nas zdecydowały się także osoby z krańców województwa Zachodniopomorskiego a także te mieszkające ponad sto pięćdziesiąt kilometrów w głąb Niemiec. Dziękujemy Wam za zaufanie!

Nowy rok akademicki, to jak zwykle nowe tematy i nowe wyzwania, a także mała reorganizacja naszych pracowni. Łatwiejsza i większa dostępność do różnorodnych materiałów i narzędzi to więcej twórczej swobody w rozwiązywaniu stawianych studentom plastycznych problemów.

To z kolei przekładać się będzie na jeszcze większe zindywidualizowanie pracy z poszczególnymi osobami, pozwalające naszym Studentom na rozwój we własnym tempie i według jednostkowych predyspozycji. Bo przecież każdy jest inny, a nauka plastycznych działań, zarówno twórczych jak i warsztatowych to umiejętność zachowania jedności w różnorodności.

KATEGORIE AKTUALNOŚCI
ZNAJDŹ NAS